تقویم آموزشی دوره های حضوری سالیدورک در خانه مکانیک در سال 1399

تقویم سالیدورک | سرفصل دوره مقدماتی سالیدورک ( حضوری | آنلاین )  :   

تعداد جلسات : 10 جلسه           مدت زمان هر جلسه : یک و نیم ساعت مفید        امکان ضبط فیلم هر جلسه : می باشد            رفع اشکال : رایگان

1 – در ابتدای شروع به آموزش شما با نحوه وارد شدن به محیط نرم افزار و همچنین با محیط Sketch آشنا خواهید شد .

تقویم سالیدورکب

شرکت کنندگان علاوه بر تسلط در محیط Sketch با محیط 3D Sketch نیز آشنا و تسلط پیدا می کنند .

2 – دومین محیطی که در سطح مقدماتی عنوان خواهد شد محیط Features یا مدل سازی می باشد .

تقویم سالیدورک

3- سومین محیط که شرکت کنندگان در دوره سالیدورک مقدماتی به تسلط کافی نسبت به آن دست پیدا می کنند و همچینن قادر به مونتاژ هر گونه دستگاهی می باشند محیط Assembly می باشد .

تقویم سالیدورک

4 – چهارمین محیط تخصصی و پایه ای سالیدورک محیطی است به عنوان Drawing  که در مرحله نهایی به شرکت کنندگان دوره آموزش داده می شود . با تسلط به این محیط طراحان می توانند خروجی نقشه مناسبی متناسب با کارخانه یا سازمان مورد نظر ایجاد نمایند. با یک خروجی نقشه مناسب تولید راحت تری صورت خواهد گرفت . به عنوان دیگر این محیط زبان تعاملی طراحان با تولید کنندگان می باشد و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

تقویم سالیدورک

و با آموززش رایگان سالیدورک | تازه های مرجع سالیدورک ایران و معرفی به کارهای جدید آشنا شوید.

 

تقویم سالیدورک | سرفصل های سطح پیشرفته سالیدورک ( حضوری | آنلاین ) :

تعداد جلسات : 10 جلسه          مدت زمان هر جلسه : یک و نیم ساعت مفید         امکان ضبط فیلم هر جلسه : می باشد           رفع اشکال : رایگان

1- تسلط بر محیط Surface یا مدل سازی سطوح پیشرفته با استفاده از فرمان های قوی این محیط . شرکت کنندگان در این دوره می توانند حتی الامکان قطعات غیر صنعتی و صنعتی را به راحتی و با حل تمرین های مناسبی که در دوره عنوان می شود را طراحی کنند .

تقویم سالیدورک

2 – تسلط بر محیط ورقکاری یا Sheet metal ؛ شرکت کنندگان با مباحث پایه ای ورق کاری و ایجاد خم و برش آشنا خواهند شد . سپس با استفاده از فرمان های قوی این محیط قادر به ترسیم هر بدنه فلزی و همچنین قالب های فرمینگ خواهند بود .

تقویم سالیدورک

3- تسلط بر محیط Advanced Assembly ؛ با تسلط بر این محیط هر مکانیزمی را می توانید حرکت یا motion دهید طبق منطق طراحی مکانیزمی که انجام داده اید .

تقویم سالیدورک

4 – آشنایی و تسلط بر محیط جوشکاری یا Weldments ؛ با تسلط بر این محیط به راحتی هر سازه ای را می توانید طراحی و همچنین جوشکاری نمایید .

تقویم سالیدورک

 

گواهینامه های مرجع سالیدورک ایران

 

ارائه گواهینامه های معتبر و قابل ترجمه سازمان فنی و حرفه ای  بعد از هر دوره بعد از کسب حد نصاب نمره آزمون کتبی و تئوری به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.