همیار مکانیک ؛ سامانه معرفی مهندسین مکانیک طراح ، تحلیلگر فنی

همیار مکانیک

همیار مکانیک چیست ؟ 

همیار مکانیک ؛ نام مجموعه ایست که به معرفی مهندسین مکانیک متخصص در زمینه های طراحی صنعتی , تحلیل های مکانیکالی , سیالاتی و همچنین در زمینه فنی و مهندسی در سراسر کشور می پردازد .

این مجموعه بانک اطلاعاتی است از مهندسین مکانیک متخصص در زمینه و گرایش تخصصی خود که آماده همکاری به صورت پیمانی / دورکاری و استخدامی با صنعتگران / کارفرمایان می باشد .

نحوه شناسایی مهندسین مکانیک به چه صورت می باشد ؟

در این مجموعه مهندسین / متخصصین با گذاشتن رزومه و فعالیت های مختصر کاری خود از لحاظ تئوریک و عملی و همچین مصاحبه و معرفی خود به صنعتگران اعلام آمادگی به کار می کنند .

تمامی اطلاعات مهندسین در  صفحه اختصاصی آنها به صورت مفصل و در دسترس قرار داشته و کارفرمایان محترم می توانند با آنها از نزدیک در ارتباط باشند .

همیار چه امتیازات دیگری برای مهندسین مکانیک دارد ؟

علاوه بر ارتباط مستقیم با کارفرمایانی که احتیاج به تخصص های لازم آنها دارند , می توانند در فعالیت ها خدمات مهندسی و صنعتی خانه مکانیک شرکت و تعامل داشته باشند .

برای ارتباط و همکاری با این مجموعه بایستی به چه صورت عمل کرد ؟

برای شروع فعالیت در این مجموعه متخصصین گرامی بایستی مراتب ذیل را در نظر داشته باشند ؛

– ارائه رزومه کاری خود

– ارائه عکس کارت ملی و عکس 3 در 4

– ارائه تخصص خود تحت یک تصویر یا فیلم کوتاه از آخرین / منتخب ترین کارهای خود

– ارائه فیلم مصاحبه با کارفرمایان یا صنعتگران به صورت خلاصه در مرکز خانه مکانیک / در واحد صنعتی خود و ارسال به این مرکز

بعد از تکمیل موارد فوق اطلاعات خود را به آدرس ایمیل خانه مکانیک mechanics.home@gmail.com و یا از طریق شماره تماس 09158152022  ارتباط / تلگرام یا واتس آپ نمایید .

خط مشی همیار مکانیک : 

هدف و نیت اصلی این مجموعه آشنایی هر چه بیشتر کارفرمایان با تخصص مهندسینی است که تجربه و تخصص لازم به کار را دارند و جویای ارائه آن در صنعت / بازار کسب و کار می باشند .

آیا نیاز به مشاوره داری ؟

کارشناسان خانه مکانیک در خدمت شما هستند
مشاوره