در این صفحه سعی داریم متداول ترین سوالات مطرح شده در مورد آکادمی خانه مکانیک را پاسخ دهیم . در صورت نیاز و طرح سوال جدید می توانید از طریق تکمیل فرم و ارتباط با مشاورین ما اقدام نمایید.

 

نرم افزارهای کتیا و سالیدورک برای سیستم عامل های ویندوزی طراحی شده اند ( نرم افزار کتیا با یونیکس نیز قابل اجرا می باشد. ) در صورتی که بخواهید از نرم افزار کتیا و سالیدورک بر روی سیستم عامل مکینتاش استفاده کنید باید سیستم عامل ویندوز را به صورت مجازی موازی روی سیستم عامل مک نصب کنید البته مسلما با محدودیت هایی در استفاده از نرم افزار مواجه خواهید شد . 

نرم افزار سالیدورک را می توان به صورت رایگان با توجه به نسخه های ازمایشی به صورت کامل امتحان و تست کرد ولی نسخه ازمایشی نرم افزار کتیا محدودیت هایی در استفاده ایجاد می کند. 

نرم افزار کتیا در بسیاری از شرکت های معتبر خودروسازی از قبیل اسکودا ، رنو ، ولوو ، بی ام و ، فیات ، اسکانیا ، تسلا موتور و پورشه یک نرم افزار CAD است که حتی در کمپانی های مطرح هواپیما سازی بوئینگ و SpaceX‌نیز استفاده می شود. 

شرکت Dassault ارائه دهنده اصلی نرم افزار های کتیا و سالیدورک می باشد که برنامه های آموزشی مختلفی جهت تسلط دانشجویان این نرم افزار ها به صورت مجازی و تحت وب قرار می دهد . همچنین می توانید با شرکت در پایگاه های داده اشتراکی که برای دانشجویان نرم افزارهای طراحی سه بعدی ایجاد گردیده مشکلات خود را مطرح کنید. 

گروه آموزشی خانه مکانیک با توجه به شرایط و هزینه های بالای برگزاری دوره حضوری ، اقدام به تولید پکیج های آموزشی با کیفیت و کاربردی در جهت تسلط هر چه بیشتر شما دانشجویان عزیز کرده است که با برگزاری دوره های پشتیبانی رفع اشکال آنلاین ، تلاش در جهت تسلط هر چه بیشتر شما دانشجویان عزیز بر نرم افزار های طراحی کرده است. 

نظرات دانشجویان خانه مکانیک

دیدگاهتان را بنویسید

2 × 3 =