about story new

درباره ما بیشتر بدانید!

خانه مکانیک مجموعه ایست دانش بنیان که در جهت آموزش کاربردی نرم افزارهای مهندسی علی الخصوص مهندسی مکانیک , طراحی صنعتی و معماری و … بیش از یک دهه گام های استواری برداشته است .

این مجموعه از سال 1387 با تشکیل دوره های حضوری در کارخانجات و سازمان ها شروع به فعالیت نموده و تا کنون دوره های بسیار زیادی را در صنعت و دانشگاه برگزار نموده است .

هیئت علمی با تجربه و همچنین کادر مدرسین این مجموعه باعث رشد روز افزون هنرجویان این موسسه می باشد .

چرا پکیج های آموزشی خانه مکانیک ؟

 پکیج های آموزشی خانه مکانیک  توسط باتجربه ترین و بهترین  مدرسین منتخب کشور تهیه و تدوین شده است . کاربردی بودن و اصطلاحاً case study  بودن آموزش ها ,  همچنین بیان قوی و تسلط بالا به نرم افزارهای مهندسی  مکانیک از جمله امتیازات ویژه این مجموعه می باشد .

امروزه  با توجه به پیشرفت روز افزون در جوامع بین المللی و همچنین کشور عزیزمان ایران به راحتی می ‌توانید از آموزه‌های  مفید اساتید در سراسر کشور و یا دنیا استفاده نمایید . 

 بنابراین  آموزشهای غیر حضوری که به صورت آفلاین می باشند که با کیفیت تهیه شده اند و همچنین دوره های آنلاین از جمله مناسب ترین راه های یادگیری می باشد .  بازدهی آموزش و یادگیری به مراتب بالاتر از کتابهای آموزشی و حتی کلاس های حضوری می باشد .

دلایل انتخاب پکیج های آموزشی خانه مکانیک :

  • بروزرسانی و آپدیت مداوم پکیج ها 
  • اموزش بر اساس جدیدترین متدهای روز دنیا
  • پشتیبانی فنی و انلاین پکیج ها 
  • امکان ارسال و دانلود پکیج ها 
  • آموزش های کاملا کاربردی و متناسب با بازار کار 
  • هزینه مناسب پکیج های آموزشی 
  • آموزش های تصویری و کاملا فارسی با زبان ساده 
  • در نظر گرفتن تخفیف های ویژه دانشجویان و دانش آموزان 

چند سوال دانشجو

بلی . برای کلیه دانش پژوهان در کل کشور و خارج از کشور این امکان هست که از طریق آموزش آنلاین در دوره های خانه مکانیک شرکت کنند .

با توجه به اینکه امکان ضبط فیلم از Screen با توجه توانایی نرم افزارهای روز دنیا زیاد و فراهم شده است ؛ پس این امر امکان پذیر می باشد .

تمامی دوره های آموزشی نرم افزار های مهندسی مکانیک و معماری در خانه مکانیک تحت آموزش آنلاین و همچنین حضوری قرار دارند و شما می توانید از طریق ورود به قسمت فروشگاه ، از محصولات آموزشی و دوره های آنلاین خانه مکانیک مطلع شوید.

بله . شما پس از گذراندن دوره با توجه به علاقه مندی به برگزاری آزمون نسبت به ثبت نام آن اقدام می کنید و به آزمون معرفی خواهید شد . پس از کسب امتیازات مناسب در آزمون های عملی و تئوری گواهینامه تقدیم حضور می شود . لازم به ذکر است که این گواهینامه دارای کد بین المللی و قابل ترجمه می باشد .

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آکادمی استادیار