تقویم آموزشی سالیدورک و کتیا ؛ آذرماه ۹۷

/, SolidWorks سالیدورک/تقویم آموزشی سالیدورک و کتیا ؛ آذرماه ۹۷

تقویم آموزشی سالیدورک و کتیا ؛ آذرماه ۹۷

تقویم آموزشی دوره های سالیدورک و کتیا در آذرماه ۹۷

یادگیری را شروع کنید . 

این دوره در خانه مکانیک به صورت حضوری و همچنین به صورت غیر حضوری برگزار می شود . فیلم هر جلسه به صورت دانلود ارسال می شود .

دوره های آموزشی خانه مکانیک هم به صورت گروهی و خصوصی در این مرکز برگزار می شوند .

نرم افزار کی شات Keyshot نرم افزاری است قوی با توانایی رندرینگ بالا جهت پرزنت یا ارائه با کیفیت بالا مدل ها یا قطعات صنعتی و غیر صنعتی با اندازه دقیق

برای هر دانشجو / هنرجو یک پروژه پایان دوره در نظر گرفته می شود که در انتهای دوره ایشان بایستی به ارائه و تشریح آن بپردازد . این پروژه به عنوان خروجی و رزومه دانشجو محسوب خواهد شد . و در رقابت / انتخاب هنرجو برگزیده بسیار موثر است .

این دوره ها به هیچ پیش نیازی احتیاج ندارند , مباحث پایه ای نقشه کشی صنعتی , استفاده از ابزارهای اندازه گیری در صورت لزوم در حین دوره به صورت سریع و کاربردی آموزش داده می شوند .

بلی ۱۰۰ در صد . شما با گذراندن هر کدام از دوره ها در هر سطح می توانید شروع به کار کنید . علاوه بر آن برای هنرجویان / دانش پژوهان برگزیده شرکت کننده در دوره معرفی به کار صورت خواهد گرفت .

دوره طراحان تولید ۱

یک دوره متفاوت جهت شروع کسب و کار

دوره طراحان تولید ۱ 

دوره طراحان تولید ۱

بلی . برای هر جلسه با توجه به مبحث آموزشی تکلیف داده می شود که در جلسه بعد مورد بررسی قرار خواهند گرفت .

بلی . فیلم هر جلسه در انتهای هر جلسه برای تکرار , مرور و تمرین به هنرجو / دانش پژوه تقدیم خواهد شد .

در خانه مکانیک دوره های شناور برای هر مبحث وجود دارد که شما در هر زمان که قصد یادگیری داشته باشید , دوره فوق به صورت گروهی و خصوصی برگزار خواهد شد .

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید